♪♫♪♫♪♫ התנועה הרומנטית החדשה - הלילה♪♪♪ ♪♫♪♫♪♫

 

English follows...

♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪
♪♫ התנועה הרומנטית החדשה ♪♫
♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪

היי כולם,

♫ אנחנו מתרגשים להודיע שביום שישי 17.07.2015 יתקיים ערב מיוחד חדש וראשון תחת הכותרת: "התנועה הרומנטית החדשה" ♪

♫ הערב הוא יוזמה של הדי ג'יי, המפיק והפרומוטר עידן גבריאל ושני האנשים שמאחורי מסיבות 1984 - טל ארגמן וצח זמרוני, והוא יוקדש לזרם הנאו רומנטי שטילטל את אנגליה של סוף שנות השבעים ותחילת שנות השמונים, ולחומרים שהשפיעו על הזרם והושפעו ממנו ♪

= כמה מילים על ניאו רומנטיקה =

♫ המהפכה האלקטרונית תקפה את אנגליה בעיקר בגזרת להקות העל של זרם הרוק הפרוגרסיבי הדומיננטי של שנות השבעים.
סינטסייזרים עלו הון והיו בבעלותה הבלעדית של אצולת הרוק הבריטית - ג'נסיס, יס, אמרסון לייק אנד פאלמר וכמובן כמובן הרדיו הד של הסבנטיז - פינק פלויד.

על מהפכת הפאנק של 1977 דובר רבות ואין צורך להרחיב. מאחר והיא קשורה ישירות לעניין נזקק לשנייה את המהות בשני משפטים ונגיד שהעניין בפאנק היה שלא צריך להיות מוסיקאי מלומד ומנוסה ובטח שלא וירטואוז כדי לנגן על כלי - מה שצריך זה דרייב, תשוקה, רצון, וקצת זעם וכעס לא יזיקו.

בשנת 1978 אחרי הבום הגדול של הפאנק שנה קודם לכן, חלה מהפכה שניה לא פחות חשובה ברוח הפאנקיסטית - בעקבות שני אלמנטים קריטיים:
הראשון הוא האלבום "איש מכונה" או "מכונת איש" של קראפטוורק הגרמנים - אלבום אלקטרוני כמעט פופי, פשוט ומינימליסטי יחסית, הרבה פחות מורכב מקודמיו, שהקטעים בו נוגנו על מעט מקלדות ומכונות תופים לא מאד מתוחכמות שחלקן נבנו על ידי חברי הלהקה.
השני, שממש בתזמון מפואר במקביל לראשון, הוא סופסוף לשמחתם של המוסיקאים ה"קטנים", מגמת ייצור של סינטיסייזרים קטנים יותר במחירים קטנים בהרבה יותר, ואפילו ערכות זולות עוד יותר לסינטסייזרים בהרכבה עצמית (לא לכל אחד!).

כך, עם הרוח הפאנקיסטית בעורפם, הפילו מוסיקאים חדשים ואנונימיים קיר נוסף בחומת הסופר גרופס האנגלית.
אומנים ולהקות שונות בקצוות שונות באנגליה, כשהבולטים בינהם ילדי הבליץ - המועדון הלונדוני הצבעוני - בראשותו של סולן להקת ויסאג' והמנהיג הבלתי רשמי של הסצנה - סטיב סטריינג' זצל"ו - התיכו את ההשפעות מסביב ויצרו את התנועה הרומנטית החדשה - גישת עשה זאת בעצמך של הפאנקיסטים נשארה, אך הכעס והזעם נשארו בחוץ והוחלפו במבט מנוכר שלא לומר אנטי מבט שהיה למעשה קנבס לאיפור יצירתי במיוחד. נמשיך: סינטסייזרים בהשפעת קראפטוורק בפנים, גיטרות מנסרות בחוץ, לבוש תקופתי מסוגנן בפנים, מעילי עור מלוכלכים בחוץ, מסיבות שלא נגמרות בפנים, קטטות בחוץ.

התנועה הקטנה אך כה משמעותית הזאת הכתיבה חלק ניכר מהאסתטיקה של שנות השמונים כפי שאנחנו זוכרים אותן, מוסיקלית וויזואלית.

בערב נתמקד באקטים בולטים שהשפיעו, הושפעו, ומתקשרים עם התנועה הרומנטית החדשה מבחינת סאונד, אסתטיקה ותקופה – יומן ליג, האבן סבנטין, גארי ניומן, קראפטוורק, אולטרווקס, דוראן דוראן, ג'פן, או.אם.די, סופט סל - מארק אלמונד, שפנדאו בלט, הקיור, דפש מוד, תומפסון טווינז, ילו, בי מובי, רוקסי מיוזיק - בריאן פרי, דיוויד בואי, טירז פור פירז, קאלצ'ר קלאב - בוי ג'ורג', בלאמאנש, יאזו, טוק טוק, ניו-אורדר, אדם אנד דה אנטס, לורי אנדרסון, גרייס ג'ונס וכמובן ויסאז' ועוד רבים ורבות, יושמעו מהמערכת סאונד המשובחת ביותר של מועדון האלפבית בערב המדובר ב17.7 ♪

♫ המסיבה תתקיים החל מהשעה 22:30 באלפאבית, אחד העם 54 ת"א
♫ מחיר כניסה ידידותי: 20 ₪ לכולם לאורך כל הלילה ♪

♪♫♪♫♪♫ כניסה חינם, לאורך כל הערב תינתן למשקיעים/ות שבינכם אשר יישרו קו עם קוד הלבוש הבא:
ביגוד שחור ואדום בלבד ללא שום צבעים אחרים (גם לא בנעליים או בתכשיטים).
תספורת א-סימטרית מובהקת.
עדשות מגע צבעוניות.
לבנים: איפור בולט וברור (אייליינר, צלליות, מייק-אפ ובעצם כל רעיון העולה על דעתכם - תבואו אמיצים!)
לבנות: פודרה, פנים לבנות, איפור גותי כבד, ריסים מלאכותיים ♪♫♪♫♪♫

♫ הכניסה מגיל 25 ומעלה בלבד עם תעודות זהות ♪

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
נשמח לראותכם:
טל, עידן, צח וכל צוות האלפאבית.
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪
The Neo-Romantic Movement
♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪

We are excited to announce that on Friday 17/07 we are going to establish "The Neo-Romantic Movement" night for the very 1st time

The night will take place at the lovely Alphabet Club with its amazing and very fine soundsystem

behind the decks three 1984 residents: IDAN GAVRIELLE, TAL ARGAMAN & TSACH ZIMRONI that will play special sets of New Wave & 80's New Romantics all night long

admission is 20 nis all night
25+ only

see ya'

Location

More events in Tel Aviv