★ Forever Tel Aviv ★ DAVID MORALES ★ Just Can't Get Enough! ★ Fri. 9.11.12 The BLOCK ★

 

presale tickets / מכירה מוקדמת
http://www.atraf.co.il/events/event.aspx?eId=16701
!Forever Tel Aviv – DAVID MORALES - Just Can't Get Enough

חברים יקרים וחתיכים אנחנו מבינים שאתם לא יודעים שובע ולכן אנחנו שמחים, גאים ובמיוחד מתרגשים להביא לכם לבלוק לסט אינטימי וסקסי את זוכה פרס הגראמי ואייקון גייז בינלאומי
הדי גיי הרימיקסר והיוצר דיויד מוראלס (ניו יורק) !!!! כן כן אתם קוראים נכון..
כמובן שזה אירוע שאתם לא רוצים להפסיד!!!!
אז פתחו יומנים ושריינו מקומות יום שישי 9.11.12 מועדון הבלוק!
כרטיסים במוקדמת עכשיו באטרף בלינק הבא:
http://www.atraf.co.il/events/event.aspx?eId=16701
תומר מייזנר ושגיא קריב לפני ואחרי בהתאמה
אייל ואנד בנקה וגילי אליאש בחדר הנוסף
ועל הבמה לא ישעמם אנחנו מבטיחים!!!
יום שישי – 9.11.12 – מועדון הבלוק
מוקדמות : 70 – 80 ₪

מזל טוב איריס אבוטבול אוהבים אותך קשות!!!
HAPPY BIRTHDAY IRIS ABUTBUL WE <3 YOU

!Forever Tel Aviv – DAVID MORALES - Just Can't Get Enough
MAIN ROOM
TOMER MAIZNER
★★★DAVID MORALES★★★
SAGI KARIV
2ND ROOM
GILI ELIASH
EYAL WAND&BENKA
FRIDAY 9.11.12 The BLOCK
PRESALE TICKETS – 70 – 80 NIS


דיויד מוראלס – ניו יורק
מוראלס נחשב לאחד האבות המייסדים של מוזיקת ההאוס. הוא עבד עם וויטני יוסטון, ג'אמירוקוואי, מייקל ג'קסון, פט שופ בויז, יו-2, אריק קלפטון ואחרים, פרסם יותר מ-500 רמיקסים והפקות מקוריות ובתוך הרשימה הארוכה של הישגיו אפשר להזכיר את הזכייה בפרס הגראמי בקטגורית "רמיקסר השנה" ועוד שתי מועמדויות, אחת מהן על ההפקה לאלבום של מריה קארי. המוזיקה שלו הופיעה בפרסומות ובסרטים והוא עצמו כיכב בתוכניות טלוויזיה וסדרות תיעודיות וגם דגמן במספר קמפיינים בינלאומיים, מה שהופך אותו ברמת ודאות גבוהה לדי.ג'יי היחיד מבין אלה שהגיעו לבלוק שצולם למגזין "ווג". לוהט.

מוראלס נולד וגדל בניו יורק בתקופה המשפיעה ביותר בהיסטוריה של המוזיקה האלקטרונית. הוא היה מבלה בקביעות במועדונים החשובים של העיר, הלופט והפאראדייס גאראז', שם תפס את תשומת ליבו של לארי לאבן, הרזידנט האגדי של הגאראז', שהיה הראשון שהבחין בפוטנציאל של התקליטן הפורטוריקני הצעיר.

באמצע שנות ה-80, אחרי שפיתח את כישוריו בעמדות הדיג'יי החשובות של ניו יורק, החל מוראלס לפרסם רמיקסים. זה היה בדיוק כשאמנות הרמיקס פרצה בעולם כולו וההזדמנויות החלו לזרום. הוא חבר לעוד אגדת האוס ענקית, פרנקי נאקלס משיקגו, ולאמרגנית ואושיית הלילה הניו יורקית, ג'ודי ווינסטיין, כדי להקים את הקולקטיב "דף-מיקס" - קבוצה הפקה, סוכנות תקליטנים ולייבל שאחראי על חלק מהקלאסיקות הגדולות של הז'אנר.

במשך השנים הוא הוציא מספר אלבומים וסינגלים מקוריים שהגיעו למקומות הראשונים של מצעדי הדאנס, כמו "נידינג יו" - קלאסיקת האוס שעשתה קרוס-אובר למיינסטרים, אבל את רוב תשומת ליבו השקיע מוראלס בקריירות התקלוט והרמיקס שלו. הוא פיתח סאונד ייחודי משלו שמתאפיין בקטעים ארוכים ומפותלים ובעיקר - מאוד מאוד טריפיים. קטעים שנמצאים במתח תמידי בין המלודיות וההרמוניות של הסול לבין האפלוליות של המקצבים והסינטים האנלוגיים. הסאונד המיוחד הזה, בשילוב עם חוש דרמה ניו יורקי טיפוסי והבנה עמוקה ונדירה את הרחבה ואת נפש הרקדן (הבנה שהוא חולק אולי רק עם דני טנגליה), הפכה אותו לרמיקסר המבוקש ביותר של כוכבי הפופ ולתקליטן קבוע במועדונים החשובים בעולם, כולל רזידנסי של שנים, שהוא ממשיך להחזיק עד היום, במועדון הפאצ'ה באיביזה.

בשנת 2003 הפך מוראלס לבעלים של מועדון ה"סטריאו" במונטריאול, קנדה, שנחשב לאחד מהמועדונים עם הסאונד הטוב ביותר בעולם. במונטריאול בנה מוראלס קהילת מאמינים אדוקה, שהייתה מגיעה בכל שבת לשמוע את הסטים הארוכים שלו - 10 שעות ויותר - כשבשבת האחרונה של כל חודש הוא מנגן סט מיוחד של 16 שעות!
לפוראבר תל אביב הוא מגיע לאחר שניגן פעמיים באומן17 בת"א כשאחת מהן הייתה במסיבת הגאווה המרכזית של שירזי

Location

More events in Tel Aviv